Atoto.cz vám doručí nákup už do 120 minut

Tento web, tedy služba TESCOVINY.cz, představuje informační doplněk k e-shopu TESCO potraviny on-line, který byl spuštěn v lednu 2012.

Elektronický obchod TESCO nabízí širokou a pestrou nabídku potravin, nápojů, drogerie i dalšího zboží, samozřejmostí je pohodlná dovážka až do domu a platba kartou. Možná záměrně v něm ale nejsou k dispozici některé informace - a právě to řeší TESCOVINY.cz.

Od 3. června 2012, kdy byla služba TESCOVINY.cz spuštěna, vzniká díky pravidelným denním aktualizacím historie cen veškerého zboží z e-shopu TESCO on-line. V přehledném grafu je u každé položky na první pohled vidět, co se s ní děje.

Aby byla orientace v 25 000 položkách snazší, produkty jsou zde rozděleny do tří hlavních kategorií: Zboží v akci, Falešné akce a Zlevněné zboží. Podrobné vysvětlení jednotlivých termínů je k dispozici v sekci Často kladené otázky spolu s dalšími důležitými informacemi.

V případě jakýchkoliv připomínek, dotazů nebo námětů použijte e-mail info@freedomconnection.cz nebo sociální sítě Facebook a Google+.

Pokud se vám projekt TESCOVINY.cz líbí, šiřte ho dál!

Ohlasy v médiích